W dziupli i pod liściem – kto mieszka w Ogrodzie?
Preferowane miesiące: maj – październik
Przemierzając alejki Ogrodu, uczestnicy będą poszukiwali jego mieszkańców: ssaków, ptaków, owadów i innych zwierząt. Młodzi przyrodnicy wyposażeni zostaną w lupy i lornetki, które ułatwią im obserwacje. Maksymalna liczba uczestników – 25 os.


